Hakkımızda

Hakkımızda

Taşçı Makina Mühendislik ambalaj makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

20 yılı aşan üretim ve hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir. İmalatını yaptığımız ürünler; vakum, shrink, termoform, kesme ve yapıştırma makinalarından oluşmaktadır. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarını sağlamıştır.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Ürünlerimiz, belirtilen ilke ve kaliteden dolayı yurt ve dünya çapında ilgi görmüş, portföyümüzdeki değerli ve seçkin müşterilerimizin tercih sebebi olmuştur. Siz ziyaretçilerimizin de ilgisini çekeceği ve faydalanacağı ürünler bulacağını ümit eder, müşteri ağımızda görmek isteriz.

 

TAŞCI MAKİNA MÜHENDİSLİK SAN. TİC.